Forum

Kateřina  |   e-mail   |  03-10-2017 09:00 hodin

Dobrý den, budete mít vánoční koncert v Praze? Díky K

Pavel  |   e-mail   |  21-06-2017 09:55 hodin

Dobrý den,
taky se připojím k řadě fanoušků a zeptám se vás, zda je možné někde získat/koupit noty/akordy k písničkám z Kocoura Modroočka. Rádi bychom si je zahráli ve škole s dětmi.
Předem děkuji za odpověď.

Petr Žampach  |   e-mail   |  31-05-2017 07:32 hodin

Je zajímavé, že se vám podařilo dosáhnout mimořádně významného úspěchu na hudebním poli a nikdo o tom neví. Totiž moje žena, odkojená ZZ Top, Tinou Turner, etc... se zaposlouchala do vašeho CD, kde ocenila zejména texty. Na muziku, doufám dojde později.

tímto vám blahopřeji Petr Ž.

Vlado  |   e-mail   |  24-02-2017 10:01 hodin

Mám rád vašu hudbu, ale chcel by som sa spýtať, prečo dynamický rozsah Času holin (DR - loudness war) je podstatne horší ako pri starých albumoch.

Eliška  |   15-02-2017 23:57 hodin

Chtěla bych vám velmi poděkovat za desku "Čas holin". Dle mého názoru by se toto téma mohlo více dotknout i čtenářů bulváru...Po dlouhé době mě nic více nezahřálo - a to jsem pravidelný návštěvník sauny:)!

Vitamín D3  |   e-mail   |  21-12-2016 08:21 hodin

Kvůli onemocnění byly dva koncerty v listopadu odřeknuty.

Vitamín D3 posiluje imunitu, proto jej užívejte, abyste snížili možnost onemocnění. Dojde-li k nachlazení, užívejte 4x denně 5 kapek, tj. 2000 jednotek, dokud nezmizí symptomy nachlazení. Eventuelně i 6 kapek. K tomu je dobré užívat Paralén, sirup do krku a kapky do nosu.
Po odeznění symptomů stačí přejít na 3x denně 4 kapky po 8 týdnů.
V březnu je pravděpodobnost nachlazení menší.
Informace není jen pro členy kapely, ale i pro posluchače, mezi kterými se nachlezení (chřipka) může snadno šířit.
Nyní víte, že užívání antibiotik není nutné.
Vitamín D se tvoří v kůži v důsledku slunečního osvitu. Vzhledem k tomu, že jsme v zimě nabaleni, nemá slunce možnost na kůži působit.

Zuzana Novotná  |   e-mail   |  16-11-2016 00:43 hodin

Na Eltona Johna ještě volná místa jsou, ale na Ebeny už zase ne! :) Toto je historicky poprvé, co píšu komentář na nějaké fórum, naštěstí si myslím, že to ani nikdo nečte. Kdyby náhodou, tak ačkoliv jsem ještě neměla to štěstí dostat se na Váš koncert, považuji Vaši tvorbu na české hudební scéně za takové malé světlo do tmy.
Jen škoda, že jedete na úspornou žárovku. Než se pořádně rozsvítí a já si všimnu, že někde hrajete, je vyprodáno. A takhle už asi 10 let!:)
S takovou jednou přijdu až na Dědy Ebeny. Ale budu tam!

Jarka  |   e-mail   |  02-11-2016 22:31 hodin

Ještě jednou díky za Váš dnešní krásný koncert v Poličce. Nikdy jsem se nemohla nabažit Vaší hudby, dnes jsem si tu jedinečnou energii užila poprvé naživo a už se moc těším na další příležitost...zase v první řadě. okouzlená divačka Jarka

Kristýna  |   e-mail   |  08-08-2016 13:27 hodin

Vážení páni bratři, chci moc poděkovat za milé setkání v Telči. Byl to moc krásný koncert! Stále na něj doma vzpomínáme a naši kluci si pořád prozpěvují. Největší dojem zanechal "pytel, pytel ..." :-D

Vážený pane Marku, Vaše texty jsou geniální a velmi často mi mluví z duše. Bylo by skvělé moci Vás potkat na delší povídání než jen u stolku s autogramy.

A chtěla jsem Vám pochválit design obalu na CD Čas holin - černočerná elegance s otiskem podrážky je podařená, výstižná. Kdybych Vám kdykoli mohla být v oboru grafiky prospěšná, bude mi ctí!

Jayne Dexter  |   16-06-2016 18:49 hodin

Dobrý den, zajímalo by mne, ( protože vás beru jako velice solidního, čestného člověka), jestli budete opět provázet Karlovarským filmovým festivalem, je možné že z toho bude pořádný průšvih...Bartoška stále totiž nezaplatil práci lidem z loňského festivalu , způsobil jim tím velké problémy, a přitom dostává takové dotace od státu, ale prostě ta luxusní vila u Varů toho spolkne moc z těch dotací na feasrtival a tak na zaplacení lidí co pro něj dřou, už nezbyly peníze...a to má tu drzost chtít aby pro něj dělali zas, takže je možné že pokud jim ten podvodník nezaplatí za loňský rok, tak ho potopí jako on topí je...a to si pak filmy bez překladu, titulků moc diváci neužijí a rozhodně neocení to že za to vyhodili peníze...prezident festivalu je podvodník, lhář a zloděj...příjemnou spolupráci s nímJméno(*):
E-mail:
Zpráva(*)
Zbývající znaky:
Opište text:
   This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Aktuální koncerty

01.08.2018 Telč
02.08.2018 Praha
03.08.2018 Bernatice
04.08.2018 Medový Újezd
05.08.2018 Opočno

Chlebíčky

Forum

ešte raz vďaka za včerajší skvelý koncert v Blue Note v Novom Meste nad Váhom, dúfam že cesta domov vám ubehla dobre a hladko .... pevné zdravie a veľa tvorívých síl do budúc...   více