Forum

Jirka H.  |   23-02-2021 09:14 hodin

Dobrý den, jen se chci zeptat, zda třeba neplánujete vydat v době pandemie nové CD a potěšit tak své publikum? Vaše písničky jsou vždy povzbuzením v této době :) Těším se na nové a ať se Vám daří.

Jitka B.  |   20-02-2021 13:43 hodin

Milí bratři Ebenové,
koncert v prosinci 2019 ve Švandově divadle byl vlastně jeden z našich posledních živých kulturních zážitků před koronavirovou krizí. V současné době jsou mi velkou útěchou všechny vaše nahrávky na CD, které si často pouštím. Markova kniha "Myšlenky za volantem" alespoň na čas zlepšila náladu v celé naší rodině. Díky !

Jana V.  |   e-mail   |  29-12-2020 15:44 hodin

Milý pane Marku Ebene, právě jsem dočetla vaše Myšlenky za volantem a chtěla bych vám napsat, že ta kroužková vazba je opravdu zbytečná. V deskách zůstaly všechny stránky a kdyby bylo po mém, udělala bych z vás řidiče z povolání - ale to bychom se připravili i o jiné vaše přednosti. A tak děkuji moc za všechno, co děláte. A také za tu nekonečnou slušnost - díky vám a panu Svěrákovi věřím na čestné a poctivé lidi. Jana.

Soňa Vtípilová  |   e-mail   |  03-10-2020 15:23 hodin

Milí bratři Ebenové,
na konci září slavíme s manželem výročí svatby. K letošním kulatinám jsme si nadělili zahajovací koncert Mladé Smetanovy Litomyšle a vyrazili spolu s přáteli, kteří se brali o týden dříve než my. 20 let společného manželství i přátelství jsme lépe oslavit nemohli! Představení bylo pro nás občerstvením, zamyšlením i duchovní potravou. U písně "Ty jo jsem" brečela smíchy, což se mi v mém věku tak často nestává. Děkuji za všechny oslavence.
Soňa

jirkaM  |   e-mail   |  02-08-2020 12:31 hodin

Srdečně zdravíme,
Děkujeme Vám tímto za koncert v Telči 30.8., velmi jsme si užili humorné glosy pana Marka, písní - které se člověka dotkno. Také dvě skladby spolu s Druhou trávou, čistý zvuk, prostě překrásný večer. Pozdravujte prosím Marušku a Pavla Šléglovi od Mandátů z Mor.Krumlova, ještě jednou díky Jirka a Míša

Cecilie  |   e-mail   |  24-07-2020 01:04 hodin

Moc děkuji za koncert v Dobřichovicích, byli jste skvělí! Zvuk a především interpretace byla dokonalá jako z CD (jak to děláte, že nespadne ani jedna nota pod stůl?), pohybové kreace frontmana spolu s přesnými světly koncert povýšily na dokonalý Gesamtkunstwerk! Móc příjemný večer to byl.

Anna Bílková  |   e-mail   |  09-06-2020 11:28 hodin

Dobrý den,

obracím se na Vás za tým pracovníků v naší Sociálně terapeutické dílně Naděje v Uherském Hradišti. V sobotu 17. 10. 2020 pořádáme ve Starém Městě u Uherského Hradiště Ples k 5. výročí Naděje - ples pro veřejnost i naše klienty a jejich rodiny, přátele a opatrovníky. Je to náš první ples a očekáváme na něm cca 200 hostů. Když jsme přemýšleli, kdo by se nám líbil a hodil na roli moderátora, napadl mě p. Marek Eben. Všem je nám velmi sympatický jeho styl a jeho charisma. Navíc by takové jméno na plakátu přilákalo určitě hodně lidí a tím bychom měli ještě větší příležitost představit veřejnosti, kdo vlastně jsme, co děláme a kdo jsou lidé, se kterými pracujeme. Samozřejmě jsem první hned myšlenku zavrhla s tím, že p. Eben je na nás moc "velké zvíře" - tím myslím, že má určitě spoustu jiných významnějších akcí a moderátorských nabídek. P. ředitel mě ale přesvědčil, ať p. Marka zkusím kontaktovat. A tak jsem tady :) P. Ebene, bylo by pro Vás něco takového zajímavé? O naší dílně a o tom, co přesně děláme, se můžete dočíst tady: https://www.nadeje.cz/uherske_hradiste/socialne_terapeuticka_dilna. Pokud je můj dotaz příliš troufalý, omlouvám se a prosím nezlobte se ♥

Srdečně zdraví,

Anna Bílková
Sociální pracovnice STD Naděje, UH
anna.bilkova@nadeje.cz
776 106 111

Leona Borkova  |   e-mail   |  02-06-2020 16:54 hodin

Dobry den,
Necham zde kontakt dle dnesni osobni dohody, pro pana Marka Ebena
leon.a.noel@seznam.cz
777 00 25 22
Borkova Leona, zdravotni sestra, Karlovy Vary

Jiří Kořínek  |   e-mail   |  09-03-2020 09:32 hodin

Dobrý den, rozhodl jsem se podat zpětnou vazbu na koncert v Prostějově. Hudba dle očekávání, ostatně proto jsem na koncertě byl. Nicméně neuvěřitelně nepříjemné bylo ostré osvětlení během pauz směrem do sálu. Navíc občasné osvícení diváků tomu dalo korunu. Lidé (nejen já) si v pauzách zakrývali oči, nebo měli sklopené hlavy aby jim do očí nešlo to ostré světlo.
Na koncert jsem řídil, po koncertu mne tak bolaly oči, že jsem měl na cestě strach.
Na koncerty chodím, abych krom hudebního zážitku měl i zážitek vizuální. Jinak bych si pustil doma CD. V případě bří Ebenů vím, že příště než jít na koncert, je určitě lepší si to CD pustit a jsem z tohoto poznatku smutný.
Marek Eben na začátku vysvětlil, proč to tak je, že chce vidět na publikum.Vím že vystupující prácují v ostrém osvětlení celý život a přijde jim to normální. Rozdíl vnímám v tom, že já si za koncert zaplatím, abych něco viděl a účinkující je placen za to aby byl vidět. Můj zážitek z koncertu je, že jsem neviděl moc nic, měl vypálené oči a koncert jsem si vůbec neužil.
Tento zážitek určitě nechci opakovat.

petr špaček  |   e-mail   |  03-01-2020 22:08 hodin

Dobrý den, kdybyste měli někdo zájem o 2 lístky na Koncert Tříkrálový: Bratři Ebenové & Jiří Schmitzer v neděli 5.1.2020 v 20 hod., prosím, ozvěte semi. Rodiče nakonec nemůžou přijet. Předání osobně před koncertem, nebo emailem.
přeji prima denJméno(*):
E-mail:
Zpráva(*)
Zbývající znaky:
Opište text:
   This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Aktuální koncerty


Chlebíčky

Forum

Dobrý den, jen se chci zeptat, zda třeba neplánujete vydat v době pandemie nové CD a potěšit tak své publikum? Vaše písničky jsou vždy povzbuzením v této době :) Těším se n...   více