Forum

Jiří Kořínek  |   e-mail   |  09-03-2020 09:32 hodin

Dobrý den, rozhodl jsem se podat zpětnou vazbu na koncert v Prostějově. Hudba dle očekávání, ostatně proto jsem na koncertě byl. Nicméně neuvěřitelně nepříjemné bylo ostré osvětlení během pauz směrem do sálu. Navíc občasné osvícení diváků tomu dalo korunu. Lidé (nejen já) si v pauzách zakrývali oči, nebo měli sklopené hlavy aby jim do očí nešlo to ostré světlo.
Na koncert jsem řídil, po koncertu mne tak bolaly oči, že jsem měl na cestě strach.
Na koncerty chodím, abych krom hudebního zážitku měl i zážitek vizuální. Jinak bych si pustil doma CD. V případě bří Ebenů vím, že příště než jít na koncert, je určitě lepší si to CD pustit a jsem z tohoto poznatku smutný.
Marek Eben na začátku vysvětlil, proč to tak je, že chce vidět na publikum.Vím že vystupující prácují v ostrém osvětlení celý život a přijde jim to normální. Rozdíl vnímám v tom, že já si za koncert zaplatím, abych něco viděl a účinkující je placen za to aby byl vidět. Můj zážitek z koncertu je, že jsem neviděl moc nic, měl vypálené oči a koncert jsem si vůbec neužil.
Tento zážitek určitě nechci opakovat.

petr špaček  |   e-mail   |  03-01-2020 22:08 hodin

Dobrý den, kdybyste měli někdo zájem o 2 lístky na Koncert Tříkrálový: Bratři Ebenové & Jiří Schmitzer v neděli 5.1.2020 v 20 hod., prosím, ozvěte semi. Rodiče nakonec nemůžou přijet. Předání osobně před koncertem, nebo emailem.
přeji prima den

Kateřina a Zoe  |   e-mail   |  19-12-2019 23:33 hodin

Dobrý večer bratři Ebenové :),
plny dojmů, radosti a úsměvu jsme dnes odcházely z Vašeho dnešního konzertu ve Švandově divadle!!!
Krása, krása, jste všichni úúžasní, muzika, texty milé, vtipné!
Velmi hezká nová píseň i instrumentální piškotovo-ovocná, bohužel si nemohu vzpomenout na název:(.
Koupily jsme si holinu neboli gumáku (Kladensko):):) pod stromeček, desku i cd máme již:).
Přejeme Vám s dcerou (15 let!) pohodové vánoce, krásné dny a ať Vám to i nadále tak pěkně šlape, máme Vás rády!
Kateřina a Zoe.

Petr Štola  |   e-mail   |  18-12-2019 12:46 hodin

Milý Marku,
přeji Vám k narozeninám hodně zdraví a Božího požehnání, příjemné prožití Vánočních svátků a v roce 2020
mnoho tvůrčích aktivit.

Petr Štola
https://sites.google.com/view/petrstola-nature

Petr Pecháček  |   e-mail   |  11-12-2019 09:03 hodin

Dobrý den
Chtěl bych vás opět, stejně jako před dvěma lety, poprosit o zahrání a věnování písně Hey-by pro mou ženu Zuzi na čtvrtečním koncertě 12.12. v Plzni. Velmi ji to potěšilo. Je to totiž báječná žena, maminka a kamarádka, s narůstající tendencí báječnosti. Obdobně jako vaše hudba, která čím více se poslouchá, tím více se zdá báječnější a věřím, že nejen zdá. Kdyby na píseň nebo věnování nedošlo, nebudeme se zlobit a rozhodně nezanevřeme.

Děkuji vám za písně a koncerty
S pozdravem
Petr Pecháček

Jana  |   e-mail   |  07-12-2019 17:23 hodin

Zdravím Vás Páni bratři a s dvěma "zavlečenci" manželem a synem Vám opět děkuji za úžasný večer, z mého manžela se již stal Váš fanda a můj syn k tomu nebude mít daleko. Není třeba vyzdvihovat schopnosti Vás všech ve hraní na hudební nástroje,ale nemohu si nerýpnout do pana Marka,že dlouhodobé působení tanečního umění má na něj vliv,že umí folklor,to víme,ale zdokonalení v posazení pánve a v práci rukou a zejména tanec u tyče,tam je vidět zlepšení,ale jedna výtka "bol ste málo vystrietý" :-D Těším se opět na Telč Jana

Jolana  |   e-mail   |  19-10-2019 11:17 hodin

Přidávám se k Petře - bylo to bájčné vystoupení! Hudba pohladila po duši a inteligentní humor pana Marka zase protřepal bránice. Obvykle na takováto fóra nepíšu, ale tennokrát musím. :-)
I když jsem také zvedla ruku mezi těmi, co ještě na žádném vašem koncertě nebyli, díky DVD s nahrávkou báječného koncertu z Ledeburských zahrad (2004) mám už dlouhá léta pocit, že jsem na vašem koncertě "co chvíli"...

Petra  |   e-mail   |  18-10-2019 18:54 hodin

Děkuji moc za ÚŽASNÝ koncert 17.10. v brněnském SONO Centru !! Byl to SUPER zážitek, moc jsem si Vaše krásné vystoupení užila, přeji Vám ať se daří a máte se fajn !!

Markéta  |   e-mail   |  13-10-2019 15:23 hodin

Dobrý den. Vedu dramatický kroužek a chystáme se na Vámi dokonale zpracovanou verzi Kocoura Modroočka s úžasnými písničkami, které chytnou nejen děti ale i dospělé.
Chtěla jsem Vás moc poprosit , zda je možné někde sehnat buď notový zápis nebo alespoň akordy k jednotlivým písničkám.
S pozdravem a díky Skalová Markéta

Eskymáci z Keyi  |   e-mail   |  01-10-2019 13:19 hodin

Milí bratři Ebeni,

každý rok se koná skautská pěvecká soutěž JUPIJOU. Letos bylo téma vesmír a my jsme si vybraly vaši píseň Houston a vyhrály jsme díky vaší skvělé písničce 2. místo. Jednu sloku jsme trošku upravily po skautsku. Přidáváme video: https://www.youtube.com/watch?v=mHnj12_x2iI

Mějte se krásně a děkujeme!

Grizzly, Karkulka, Zub, Checht, Špagetka, Čudlík, Gingo, Undži, Kujónka, Debat, Pískle, KometkaJméno(*):
E-mail:
Zpráva(*)
Zbývající znaky:
Opište text:
   This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Aktuální koncerty

02.07.2020 Loket
21.07.2020 Sedmihorky
22.07.2020 Hluboká nad Vltavou
23.07.2020 Dobřichovice
30.07.2020 Telč

Chlebíčky

Forum

Dobrý den, rozhodl jsem se podat zpětnou vazbu na koncert v Prostějově. Hudba dle očekávání, ostatně proto jsem na koncertě byl. Nicméně neuvěřitelně nepříjemné bylo ostré...   více