Forum

Soňa Vtípilová  |   e-mail   |  03-10-2020 15:23 hodin

Milí bratři Ebenové,
na konci září slavíme s manželem výročí svatby. K letošním kulatinám jsme si nadělili zahajovací koncert Mladé Smetanovy Litomyšle a vyrazili spolu s přáteli, kteří se brali o týden dříve než my. 20 let společného manželství i přátelství jsme lépe oslavit nemohli! Představení bylo pro nás občerstvením, zamyšlením i duchovní potravou. U písně "Ty jo jsem" brečela smíchy, což se mi v mém věku tak často nestává. Děkuji za všechny oslavence.
Soňa

jirkaM  |   e-mail   |  02-08-2020 12:31 hodin

Srdečně zdravíme,
Děkujeme Vám tímto za koncert v Telči 30.8., velmi jsme si užili humorné glosy pana Marka, písní - které se člověka dotkno. Také dvě skladby spolu s Druhou trávou, čistý zvuk, prostě překrásný večer. Pozdravujte prosím Marušku a Pavla Šléglovi od Mandátů z Mor.Krumlova, ještě jednou díky Jirka a Míša

Cecilie  |   e-mail   |  24-07-2020 01:04 hodin

Moc děkuji za koncert v Dobřichovicích, byli jste skvělí! Zvuk a především interpretace byla dokonalá jako z CD (jak to děláte, že nespadne ani jedna nota pod stůl?), pohybové kreace frontmana spolu s přesnými světly koncert povýšily na dokonalý Gesamtkunstwerk! Móc příjemný večer to byl.

Anna Bílková  |   e-mail   |  09-06-2020 11:28 hodin

Dobrý den,

obracím se na Vás za tým pracovníků v naší Sociálně terapeutické dílně Naděje v Uherském Hradišti. V sobotu 17. 10. 2020 pořádáme ve Starém Městě u Uherského Hradiště Ples k 5. výročí Naděje - ples pro veřejnost i naše klienty a jejich rodiny, přátele a opatrovníky. Je to náš první ples a očekáváme na něm cca 200 hostů. Když jsme přemýšleli, kdo by se nám líbil a hodil na roli moderátora, napadl mě p. Marek Eben. Všem je nám velmi sympatický jeho styl a jeho charisma. Navíc by takové jméno na plakátu přilákalo určitě hodně lidí a tím bychom měli ještě větší příležitost představit veřejnosti, kdo vlastně jsme, co děláme a kdo jsou lidé, se kterými pracujeme. Samozřejmě jsem první hned myšlenku zavrhla s tím, že p. Eben je na nás moc "velké zvíře" - tím myslím, že má určitě spoustu jiných významnějších akcí a moderátorských nabídek. P. ředitel mě ale přesvědčil, ať p. Marka zkusím kontaktovat. A tak jsem tady :) P. Ebene, bylo by pro Vás něco takového zajímavé? O naší dílně a o tom, co přesně děláme, se můžete dočíst tady: https://www.nadeje.cz/uherske_hradiste/socialne_terapeuticka_dilna. Pokud je můj dotaz příliš troufalý, omlouvám se a prosím nezlobte se ♥

Srdečně zdraví,

Anna Bílková
Sociální pracovnice STD Naděje, UH
anna.bilkova@nadeje.cz
776 106 111

Leona Borkova  |   e-mail   |  02-06-2020 16:54 hodin

Dobry den,
Necham zde kontakt dle dnesni osobni dohody, pro pana Marka Ebena
leon.a.noel@seznam.cz
777 00 25 22
Borkova Leona, zdravotni sestra, Karlovy Vary

Jiří Kořínek  |   e-mail   |  09-03-2020 09:32 hodin

Dobrý den, rozhodl jsem se podat zpětnou vazbu na koncert v Prostějově. Hudba dle očekávání, ostatně proto jsem na koncertě byl. Nicméně neuvěřitelně nepříjemné bylo ostré osvětlení během pauz směrem do sálu. Navíc občasné osvícení diváků tomu dalo korunu. Lidé (nejen já) si v pauzách zakrývali oči, nebo měli sklopené hlavy aby jim do očí nešlo to ostré světlo.
Na koncert jsem řídil, po koncertu mne tak bolaly oči, že jsem měl na cestě strach.
Na koncerty chodím, abych krom hudebního zážitku měl i zážitek vizuální. Jinak bych si pustil doma CD. V případě bří Ebenů vím, že příště než jít na koncert, je určitě lepší si to CD pustit a jsem z tohoto poznatku smutný.
Marek Eben na začátku vysvětlil, proč to tak je, že chce vidět na publikum.Vím že vystupující prácují v ostrém osvětlení celý život a přijde jim to normální. Rozdíl vnímám v tom, že já si za koncert zaplatím, abych něco viděl a účinkující je placen za to aby byl vidět. Můj zážitek z koncertu je, že jsem neviděl moc nic, měl vypálené oči a koncert jsem si vůbec neužil.
Tento zážitek určitě nechci opakovat.

petr špaček  |   e-mail   |  03-01-2020 22:08 hodin

Dobrý den, kdybyste měli někdo zájem o 2 lístky na Koncert Tříkrálový: Bratři Ebenové & Jiří Schmitzer v neděli 5.1.2020 v 20 hod., prosím, ozvěte semi. Rodiče nakonec nemůžou přijet. Předání osobně před koncertem, nebo emailem.
přeji prima den

Kateřina a Zoe  |   e-mail   |  19-12-2019 23:33 hodin

Dobrý večer bratři Ebenové :),
plny dojmů, radosti a úsměvu jsme dnes odcházely z Vašeho dnešního konzertu ve Švandově divadle!!!
Krása, krása, jste všichni úúžasní, muzika, texty milé, vtipné!
Velmi hezká nová píseň i instrumentální piškotovo-ovocná, bohužel si nemohu vzpomenout na název:(.
Koupily jsme si holinu neboli gumáku (Kladensko):):) pod stromeček, desku i cd máme již:).
Přejeme Vám s dcerou (15 let!) pohodové vánoce, krásné dny a ať Vám to i nadále tak pěkně šlape, máme Vás rády!
Kateřina a Zoe.

Petr Štola  |   e-mail   |  18-12-2019 12:46 hodin

Milý Marku,
přeji Vám k narozeninám hodně zdraví a Božího požehnání, příjemné prožití Vánočních svátků a v roce 2020
mnoho tvůrčích aktivit.

Petr Štola
https://sites.google.com/view/petrstola-nature

Petr Pecháček  |   e-mail   |  11-12-2019 09:03 hodin

Dobrý den
Chtěl bych vás opět, stejně jako před dvěma lety, poprosit o zahrání a věnování písně Hey-by pro mou ženu Zuzi na čtvrtečním koncertě 12.12. v Plzni. Velmi ji to potěšilo. Je to totiž báječná žena, maminka a kamarádka, s narůstající tendencí báječnosti. Obdobně jako vaše hudba, která čím více se poslouchá, tím více se zdá báječnější a věřím, že nejen zdá. Kdyby na píseň nebo věnování nedošlo, nebudeme se zlobit a rozhodně nezanevřeme.

Děkuji vám za písně a koncerty
S pozdravem
Petr PecháčekJméno(*):
E-mail:
Zpráva(*)
Zbývající znaky:
Opište text:
   This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Aktuální koncerty

06.11.2020 Nové město nad Metují
07.11.2020 Nový Jičín
08.11.2020 Ostrava
25.11.2020 Jihlava
26.11.2020 Hradec Králové

Chlebíčky

Forum

Milí bratři Ebenové, na konci září slavíme s manželem výročí svatby. K letošním kulatinám jsme si nadělili zahajovací koncert Mladé Smetanovy Litomyšle a vyrazili spolu s ...   více